Atribuită Cumpărare directă

MEDICAMENTE SI MATERIALE SANITARE,: PACHET MEDICAMENTE, TERMOMETRU, PAPUCI PROTECTIE DE UNICA FOLOSINTA

Număr anunț
DA26541910
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit CSIPIKE (CUI 16037804)
Furnizor / câștigător
Medicom inp-exp (CUI 5309911)
Cod CPV
33190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676,11 RON
Valoare atribuită
676,11 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676,11 RON

din 676,11 RON estimat