Atribuită
Cumpărare directă
10 5013660 OSKAR LAC YACHT 3IN1 STEJAR 2.5L BUC 2,00 99,00 166,39 31,61 20 6000040 CASETA-POSTALA-UDINEANTRACIT T02954 BUC 1,00 73,30 61,60 11,70 30 1004895 PRELUNGITOR 3P 15M 3X1 REL 0258 BUC 1,00 55,39 46,55 8,84 40 4011169 PROFIL PIN 270CM 3104 TREC NIVEL 41MM BUC 1,00 63,21 53,12 10,09 50 3032273 PERIE WC P.P. GRI MET. 43070N BUC 14,00 7,50 88,24 16,76 60 1038254 SONERIE MET D150 230V 95DB 22-022/150 BUC 2,00 62,63 105,26 20,00 70 6000525 TEAVA PATRATA 20X20X2 BUC 10,00 27,66 232,44 44,16 80 1034224 ASPIRATOR MULTIF. WD4 1.348-110.0 BUC 1,00 449,00 377,31 71,69 90 5015546 SPOR AQUA EMAIL BAZA APA VERDE MAT 0,7L BUC 1,00 28,63 24,06 4,57 100 5012662 SPOR AQUA EMAIL BAZA DE APA BLEU 0,7L BUC 1,00 28,63 24,06 4,57 110 5012661 SPOR AQUA EMAIL BAZA DE APA GALBEN 0,7L BUC 1,00 28,63 24,06 4,57 120 5012660 SPOR AQUA EMAIL BAZA DE APA ROSU 0,7L BUC 1,00 28,63 24,06 4,57 130 5011601 GRUND PITURA GRI METAL G5180-1-C0.75L BUC 3,00 10,92 27,53 5,23
- Număr anunț
- DA26529329
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA PARTA (CUI 29128084)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.254,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.254,68 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.