Atribuită
Cumpărare directă
DIPLOME BUC 200 CARTUS HP CE285 (CANON CRG 725 ) BUC 1 FOLIE LAMINAT A4 80 MICRO BUC 3 MARKER WHITEBOARD BUC 14 DOSAR CARTON PLIC ALB BUC 15 CARTUS TONER HP Q2612A HP1010 BUC 1 REGISTRU A4 200 FILE BUC 5 FISA PSI BUC 30 FISA PROTECTIA MUNCII BUC 30 BIC MARKER PERM ROTUND NEG BUC 4 BIC MARKER PERM ROTUND ROS BUC 4 MARKER 1MM BUC 2 CARTUS XEROX 3020,3025 BUC 1 FISA MIJLOC FIX BUC 50 CATALOG GRUPA BUC 100
- Număr anunț
- DA26545314
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI 13791055)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.956,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.956,19 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.