Atribuită Cumpărare directă

Cartuș toner LEXMARK B222H00 5 buc Cartuș toner CANON C-EXV 54 Bk 1 buc Cartuș toner CANON C-EXV 54 Y/M/C ( 1 buc. din fiecare) Cartuș toner OKI 873 Bk 1 buc Cartuș toner OKI 873 Y/M/C ( 1 buc. din fiecare)

Număr anunț
DA26536893
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.180,89 RON
Valoare atribuită
4.180,89 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.180,89 RON

din 4.180,89 RON estimat