Atribuită Cumpărare directă

CORECTOR BANDA PLIC C6 (MIC) BANDA DUBLU ADEZIVA PIX CU GEL SIGNO TONER CE 285 TAVITA ( TAVA ) DOCUMENTE METALICA

Număr anunț
DA26539601
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
463,86 RON
Valoare atribuită
463,86 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

463,86 RON

din 463,86 RON estimat