Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare timpre postale - lunile octombrie și noiembrie 2020 necesare corespondenței trimise de aparatul de specialitate al CJA. Cantitati solicitate: 550 buc - 1,90 lei; 100 buc- 1,50 lei; 500 buc -1,40 lei; 55 buc - 1,00 lei; 100 buc - 0,50 lei.
- Număr anunț
- DA26536594
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 22410000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.