Atribuită
Cumpărare directă
1 Catalog pentru invatamantul prescolar coperta imitatie piele buc 2 2 Catalog clasa pregatitoare coperta imitatie piele buc 1 3 Catalog invatamant primar coperta imitatie piele buc 4 4 Catlaog invatamant gimnazial coperta imitatie piele buc 2 5 Carnet elev invatamant primar buc 15 6 Pix cu bila Ek U28 cu mecanism albastru buc 24 1 Dosar de incopciat 1/1 Rosetta buc 30
- Număr anunț
- DA26537547
- Autoritate contractantă
- Școala Gimnazială Voila (CUI 29476895)
- Furnizor / câștigător
- PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 232,25 RON
- Valoare atribuită
- 232,25 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.