Atribuită Cumpărare directă

TULLIA GOGOSARI OT.4230G BO 8 COSMIN CIMBRU 8G PG 20 COSMIN MARAR 8G PG 20 COSMIN LEUSTEAN 6G PG 20 COSMIN TARHON 15G CU 10 JOE XXL CACAO CIOC46G BU 120 7DAYS DOU.VAN VISINE80G BU 120

Număr anunț
DA26541842
Autoritate contractantă
Centrul Scolar de Educatie Incluziva Lacrima (CUI 8049492)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15813000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
795,34 RON
Valoare atribuită
795,34 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

795,34 RON

din 795,34 RON estimat