Atribuită Cumpărare directă

ulei amestec 1 L Husqvarna LS+ pentru motoare in 2T Buc 3 cap trimmy T45X M12 Buc 1 fir trimmy Hva 3,0mmX210m Wishper Twist Buc 1 lant 18" .325 1,5mm 21LPX Buc 2 pila rotunda 4,8mm Oregon Buc 2

Număr anunț
DA26542464
Autoritate contractantă
COMUNA LIVEZILE (PRIMARIA COMUNEI LIVEZILE) (CUI 4562117)
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
608,82 RON
Valoare atribuită
608,82 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

608,82 RON

din 608,82 RON estimat