Atribuită
Cumpărare directă
Balustrada inox (Italia) Lungime: 1500mm, 1 bara intermediara, 2 picioare - 2 BUC. Mana curenta inox (Italia), Lungime 2200mm, 4 picioare - 1 BUC. Balustrada inox: - mana curenta din teava din inox Ø40mm, - bara intermediara Ø16mm - cu montanti verticali din inox Ø40mm - inaltime aproximativa balustrada h=0.9m - material: inox Italia, rezistent la intemperii. Montajul este inclus in pret.
- Număr anunț
- DA26545171
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ILFOV (CUI 10086689)
- Furnizor / câștigător
- NEOTRON TRADE SRL (CUI 36103678)
- Cod CPV
- 45341000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.470 RON
- Valoare atribuită
- 2.470 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.