Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile 1. Toner Lexmark MB2236 adw B222000 original 1200 pagini , 3 buc. x 160 lei fara TVA 2. Cartus Toner negru pentru Xerox B215 106R04348 original , 1 buc. x 221 lei fara TVA 3. Toner compatibil Kyocera ECOSYS M8124cidn, TK8115Y, 1 buc. x 135 lei fara TVA 4. Toner compatibil Kyocera ECOSYS M8124cidn, TK8115m, 1 buc. x 135 lei fara TVA 5. Toner compatibil Kyocera ECOSYS M8124cidn, TK8115C, 1 buc. x 135 lei fara TVA 6. Toner compatibil Kyocera ECOSYS M8124cidn, TK8115BK, 1 buc. x 160 lei fara TVA 8. Toner compatibil Brother TN2421, 2 buc. x 46 lei fara TVA 9. Toner compatibil Canon CRG 725, 15 buc. x 35 lei fara TVA

Număr anunț
DA26545865
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.883 RON
Valoare atribuită
1.883 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.883 RON

din 1.883 RON estimat