Atribuită Cumpărare directă

carnet elev lic - 10 , catalog 1-4Halat prot -3 buc,dezinfect 5l - 2 bid,dezinf suprafete 5l - 4 bid,bonete -10 buc - 1 buc , reg a4- 3, caiet 100 file -3 , registru matricol a3- 2 buc , registru a4- 200 file -4 , caiet a4 100 file -2 buc , ordin deplasare- 1, chitantiere-5 , dosare sina lunga 100 , fise ssm psi-180

Număr anunț
DA26549659
Autoritate contractantă
Liceul tehnologic Patarlagele (CUI 29235153)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.729,77 RON
Valoare atribuită
1.729,77 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.729,77 RON

din 1.729,77 RON estimat