Atribuită
Cumpărare directă
Conform oferta furnizor: DAB 13-272280 BEC P LED230V E27 8W 6400K -- 200 buc x 6.8 lei; KANLUX 22736 BEC LED SIGO R50 LED E14-NW -- 100 x 6.12 lei; PHILIPS STARTER S10 36W (4-65W) -- 25 buc x 1.47 lei; PHILIPS TUB NEON 18W/12000K SNOW -- 25 buc x 3.88 lei; PHILIPS TUB NEON 36W/12000K SNOW -- 25 buc x 4.05lei; KANLUX 18421 G9-33W STAR BEC HALOGEN -- 20 buc x 2.81 lei; PHILIPS PLUSLINE ES SMALL 160W 117MM -- 5 buc x 14.31 lei; TG TUB NEON T5 13W 6400K -- 20 buc x 6.62lei; PHILIPS BEC PL-C 26W/830/2P MASTER -- 10 buc x13.50; Total 2602,15 lei fara tva; Livrarea in 10 zile,
- Număr anunț
- DA26539571
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
- Furnizor / câștigător
- TUB INTEGRAL SRL (CUI 14121975)
- Cod CPV
- 31532920-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.602,15 RON
- Valoare atribuită
- 2.602,15 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.