Atribuită
Cumpărare directă
Sticla cu forma rotunda si gat larg Capacitate : 1000 ml Rigida si translucida Material : HDPE ( polietilena de densitate ridicata ) Include capac PP Sistem antiscurgere Gura larga permite umplerea usoara cu lichide sau substante solide Poate fi depozitata in congelatoare : pana la -100ºC Diametru gura : 63 mm Diametru sticla : 91,5 mm Inaltime : 199 mm
- Număr anunț
- DA26541592
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448,70 RON
- Valoare atribuită
- 448,70 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.