Atribuită Cumpărare directă

30125120-8 Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2) Descriere: 106R03396 CARTUS TONER BLACK (30000 PAG) ORIGINAL XEROX VersaLink B7025 B7030 B7035 (*)(F) LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: *XEROX VersaLink B7025 B7030 B7035

Număr anunț
DA26536177
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mehedinti (CUI 9792729)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125120-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726 RON
Valoare atribuită
726 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

726 RON

din 726 RON estimat