Atribuită Cumpărare directă

Canula traheostomie Shiley fara balonas, de uz pediatric, dimensiuni disponibile 3.0 = 6 buc si 3.5, = 6 buc Canula traheostomie Shiley fara balonas, de uz neonatologic, dimensiuni 3.0 = 6 buc , 3.5 = 6 buc

Număr anunț
DA26545854
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33141220-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680 RON
Valoare atribuită
1.680 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680 RON

din 1.680 RON estimat