Atribuită
Cumpărare directă
SCUTECE ADULTI SENI BASIC EXTRA LARGE - scutece pentru incontinenta medie si grava, pentru greutate > 90 kg, strat interior dublu absorbant, sistem dublu de fixare a scutecului, indicator de umiditate, fara latex, ambalate cate 30 buc in pachete in pungi de plastic sigilate si inscriptionate
- Număr anunț
- DA26546602
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33751000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.344 RON
- Valoare atribuită
- 1.344 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.