Atribuită Cumpărare directă

masurarea rezistentei de disspersie a prizelor de pamant masurarea continuitatii centurilor de impamantare masurarea rezistentei de izolatie la cabluri electrice j.t. incercarea echipamentelor si materialelor electroizolante

Număr anunț
DA26532780
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
ELECTRO PRAM SERVICE SRL (CUI 15211995)
Cod CPV
71630000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat