Atribuită Cumpărare directă

Filtru motorina - ref. 13589/09.10.2020

Număr anunț
DA26577545
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
SEEBRIG INVESTMENT SRL (CUI 24917931)
Cod CPV
42913400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
423,90 RON
Valoare atribuită
423,90 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

423,90 RON

din 423,90 RON estimat