Atribuită Cumpărare directă

PARIZER, SCARITA, SALAM VICTORIA, EUGENIA, TOBA CASA, OUA, SMÂNTÂNĂ, MAZARE 2,5KG, ZAHAR, CARNATI TARANESTI, COMPOT, LAPTE 3,5%, FICAT, CARNATI SEMIAFUMATI, BRANZA TELEMEA, PATE FICAT, LAMAI. mai putin

Număr anunț
DA26549435
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX "SF. GHEORGHE" Roman (CUI 17598090)
Furnizor / câștigător
ROCNA SRL (CUI 5785567)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.927,08 RON
Valoare atribuită
1.927,08 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.927,08 RON

din 1.927,08 RON estimat