Atribuită
Cumpărare directă
Pubela HDPE CLD 120L galben Pubelele sunt în conformitate cu standardele EN 840-1-5-6. Acestea sunt prevăzute cu două roţi avand diametrul de 200mm şi capac usor manevrabil din orice pozitie. Vă punem de asemenea la dispoziţie varianta pentru deşeuri biodegradabile, special proiectată pentru a îmbunătăţi condiţiile de colectare a deşeurilor biologic degradabile.
- Număr anunț
- DA26535709
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA HOREA CLOSCA SI CRISAN (CUI 32223876)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134,50 RON
- Valoare atribuită
- 134,50 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.