Atribuită Cumpărare directă

Pubela din plastic capacitate 240 litri NEGRU Transport 30 lei

Număr anunț
DA26576717
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
EUROPLAST ROMANIA SRL (CUI 15785882)
Cod CPV
39224340-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
131,90 RON
Valoare atribuită
131,90 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

131,90 RON

din 131,90 RON estimat