Atribuită
Cumpărare directă
1. SR EN ISO 13843:2017 Calitatea apei. Cerinle pentru stabilirea caracteristicilor de performantd ale metodelor microbiologice cantitative Limba engleza 1 bucata 174.60 ron fara TVA 2. Taxe postale 12.30 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 15 octombrie 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. Astfel: ASRO sistează programul de lucru, fizic, cu publicul. Standardele pot fi comandate în magazinul online (magazin.asro.ro) sau cererile pot fi trimise la adresa de e-mail vanzari@asro.ro În acestă perioadă plățile se vor putea face doar prin O.P. sau online, cu cardul bancar. Standardele se vor livra către clienți doar în variantă electronică, formatul tipărit (hârtie) nu va fi disponbil în această perioadă.
- Număr anunț
- DA26554175
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Gorj (CUI 11334847)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 186,90 RON
- Valoare atribuită
- 186,90 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.