Atribuită Cumpărare directă

Dispenser dezinfectant 2 litri Meco SD61, pulverizeaza automat substanta dezinfectanta, capacitate mare 2.1 litri, pentru trafic ridicat, vizor nivel solutie. pulverizeaza automat substanta dezinfectanta la aproprierea mainilor capacitate mare 2.1 litri pentru trafic ridicat vizor nivel solutie iluminare led cu ultraviolete a solutiei pentru dezinfectie si vizibilitate buna a nivelului alimentare la retea 220V dimensiune 37cm inaltime, latime 23 cm, adancime 15 cm volum adjustabil de dozare al solutiei 0.6 - 10ml reglaj sensibilitate senzor butin pornire oprire protectie retea prindere robusta in dibluri destinat dezinfectantului de tip lichid

Număr anunț
DA26551966
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ,,DIMITRIE VATAMANIUC,, SUCEVIȚA (CUI 14117664)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.414 RON
Valoare atribuită
2.414 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.414 RON

din 2.414 RON estimat