Atribuită Cumpărare directă

Se vor furniza urmatoarele produse: 1. Stick de 64 GB 10 S.C. B.N.BUSINESS S.R.L. 33,61 lei fără TVA 336,10 lei fără TVA 2. Capsator 5 S.C. B.N.BUSINESS S.R.L. 25,21 lei fără TVA 126,05 lei fără TVA Total 462,15 RON

Număr anunț
DA26545377
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
30197320-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,15 RON
Valoare atribuită
462,15 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,15 RON

din 462,15 RON estimat