Atribuită
Cumpărare directă
C.N.A.I.R. S.A. prin D.R.D.P. Constanta doreste sa achizitione servicii de curatare si calibrare a rezervorului de 5000 l de combustibil folosit la incalzirea agentiei AI FETESTI. Se vor efectua urmatoarele operatiuni: -securizarea zonei, -evacuarea rezidurilor petroliere, -raschetarea, -spalarea rezervorului cu solutie degresanta, -spalarea cu apa la presiune de 250 bar, -calibrarea rezervorului cu apa, -eliberarea certificatului de calibrare, buletinului de verificare metrologica cu valabilitate si placutele de identificare a rezervorului. Dupa efectuarea prestatarii serviciilor se vor intocmi procese verbale de receptie. Deseurile rezultate vor fi preluate si prelucrate de catre Prestator, conform legislatiei in vigoare.
- Număr anunț
- DA26576406
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- R3 ECOLOGIC SRL (CUI 21903907)
- Cod CPV
- 90913200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.500 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.