Atribuită
Cumpărare directă
Descriere U.M Cantitate Pret unitar lei fara TVA Valoare totala lei fara TVA Teava cupru D15x0.7mm ml 75,00 13,52 1.014,00 Teava cupru D15x0.7mm L3M buc 18,00 45,07 811,26 Teava cupru D15x1mm ml 3,00 50,52 151,56 Teava cupru D18x0.7mm ml 45,00 19,79 890,55 Teava cupru D18x0.7mm L3M buc 4,00 59,68 238,72 Teava cupru D18x1mm L3M buc 10,00 76,93 769,30 Teava cupru D22x0.7mm L3M buc 5,00 83,29 416,45 Teava cupru D22x1mm L3M buc 2,00 93,57 187,14 Teava cupru D28x1mm L3M buc 23,00 134,65 3.096,95 Teava cupru izolata in colac pt instalatii aer conditionat 1/2"x0.8mm ml 157,00 20,18 3.168,26 Teava cupru izolata in colac pt instalatii aer conditionat 1/4"x0.8mm ml 100,00 9,88 988,00 Teava cupru izolata in colac pt instalatii aer conditionat 3/4"x1mm ml 100,00 34,09 3.409,00 Teava cupru izolata in colac pt instalatii aer conditionat 3/8"x0.8mm ml 100,00 14,60 1.460,00 Teava PEX 16x2 ml 100,00 7,35 735,00 Teava PEX 32X1.8-200mm buc 11,00 7,64 84,04 Teava PEX 40X1.8-2000mm buc 10,00 9,
- Număr anunț
- DA26556643
- Autoritate contractantă
- S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI 37764937)
- Furnizor / câștigător
- PETROSERV CONECT SRL (CUI 31821170)
- Cod CPV
- 44162000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.564,90 RON
- Valoare atribuită
- 19.564,90 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.