Atribuită
Cumpărare directă
8595209912817 BEC HALOGEN CLASIC 53W E27 NBB BUC 30.00*5.04 8595209912879 BEC HALOGEN CLASIC 105W E27 NBB BUC 4.00*5.88 5946004006882 AROXOL SPRAY UNIV 400ML BUC 1.00*13.03 MATCTII5815 VATA MIN ISOVER RIO 10/5 (9/18) SUL 1.00*63.87 MATCTII992 SARMA MOALE ZN 1 2 KG 1.90*6.55 MATCTII2314 CIMENT STRUCTO 20 KG SAC 5.00*10.92 MATCTII221 CHIT R CE40 ALB 5 KG BUC 1.00*36.13 MATCTII227 CHIT R CE40 GRI SZARA 5 KG BUC 1.00*36.13 MATCTII2053 BCA Y 5*20*60 BUC 6.00*5.55
- Număr anunț
- DA26543797
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 424,30 RON
- Valoare atribuită
- 424,30 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.