Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de mentenanta la aplicatia informatica pentru evidentierea contabila a veniturilor bugetului local si intocmirea registrului Registru Carte Mare, constau in intretinerea si actualizarea aplicatiei contabile SAH CARTE MARE in conformitate cu Legea Contabilitatii nr. 82/1991 cu modificarile si completarile ulterioare, Ordinul MFP nr. 2634/2015 privind documentele financiar-contabile si Ordinele MFP nr. 1917/2005 si nr. 1998/2019. Se va incheia un contract pana la 31.12.2020. Valoarea contractului va fi : 3 luni X 1250 lei/luna fara TVA = 3750 lei fara TVA

Număr anunț
DA26532227
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 6 (CUI 12380248)
Furnizor / câștigător
SISTEME DISTRIBUITE SRL (CUI 8506640)
Cod CPV
72260000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.750 RON
Valoare atribuită
3.750 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.750 RON

din 3.750 RON estimat