Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE DE CURATENIE CONFORM OFERTA: 1.Hartie igienica, 3str, 8/set,100%celuloza; 2.Hartie prosop alba,100%celuloza,derulare centrala, 2str., 120m; 3.Servetele ZZ, 2straturi, albe, 200buc/pach.; 4.Erix Clor, 2,5l; 5.Asevi Gerpostar,1l; 6.Sapun lichid antibacterian, 5l; 7.Detergent parchet Sano, 2l;
- Număr anunț
- DA26570590
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
- Furnizor / câștigător
- PIRAMIDA FORTE SRL (CUI 22837712)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.292,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.292,50 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.