Atribuită Cumpărare directă

CONFORM ANUNT ADV1172626 Filtre antibacteriene si antivirale insuflator CO2 comaptibile cu echipamentele medicale de insuflare CO2 KARL Storz Debit mare – la 30l/min rezistenta la flux de 2.3cmH2O Hidrofob pe intrare si iesire Clasa de filtrare HEPA 13 Validat HIV si Hepatita C Ambalat impreuna cu un conector de 8mm albastru pentru capatul dinspre echipament si cu un conector de 7mm alb pentru capatul dinspre pacient Steril Producator: Teleflex Medical

Număr anunț
DA26538680
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
Furnizor / câștigător
ALPHA MEDICAL SRL (CUI 13878004)
Cod CPV
33196000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat