Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste sa achiztioneze cartuse toner pentru imprimantele din dotare:T ONER COMPATIBIL 2; TONER COMPATIBIL PANTUM PA-210 1 ; CARTUS NEGRU CANON PG-540, 8ML PG-540 1 TONER COMPATIBIL HP CF283X 1

Număr anunț
DA26554204
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Transport, Administrarea Drumurilor Judetene si Control Trafic Giurgiu (CUI 14121878)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560,34 RON
Valoare atribuită
560,34 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560,34 RON

din 560,34 RON estimat