Atribuită Cumpărare directă

335543 Releu regulator 235695 Fulie roata libera SL28 Inel colector 333110 Rulment 333119 Rulment 570901076D852 Acumulator Varta Start Stop Plus (AGM) Inclusiv manopera aferenta

Număr anunț
DA26533095
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAȚIONALĂ PENTRU PROTECȚIA DREPTURILOR COPILULUI ȘI ADOPȚIE (CUI 42092085)
Furnizor / câștigător
A&M SERVICE FAST CAR SRL (CUI 30770770)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.077 RON
Valoare atribuită
2.077 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.077 RON

din 2.077 RON estimat