Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb instalatia de ventilatie conform oferta din 24.09.2020, si cerinte CS-DT-130/27.08.2020 si Anexa A pentru poz. 1-7. Doc insotitoare: Factura, Certificat de garantie (12 luni de la receptie), Declaratie de conformitate. Recepţia produselor se va face la FCN Piteşti, in baza doc, insotitoare, cf. procedurilor interne FCN. În cazul în care, din vina sa exclusivă, Furnizorul nu îşi îndeplineşte obligaţiile asumate prin contract, sau isi executa obligatiile in mod defectuos, atunci Achizitorul are dreptul de a calcula si retine, ca penalitati, o sumă echivalentă cu o cota procentuala de 0,2% pe zi de întârziere din valoarea obligatiilor neindeplinite, până la îndeplinirea efectivă a obligaţiilor. In cazul incare, din culpa sa exclusiva, Achizitorul nu isi onoreaza obligatiile de plata in termenul convenit in contract, atunci acestuia ii revine obligatia de a plati, ca penalitati, o suma echivalenta cu o cota procentuala de 0,2 %/zi de intarziere din plata neefectuata, pana la data platii efective, dar nu mai mult decat valoarea debitului. In cal. de op. de date cu car. pers. SNN SA - FCN isi asuma prel.datelor cu car. pers. in conf. cu prev. Reg.(UE) 2016/679 priv. prot. pers. fiz. in ceea ce priv. prel. datelor cu caract. pers. Inf. compl. si perm. act. priv. prel. datelor pers. le puteti gasi pe site-ul nostru, la adresa http ://www.nuclearelectrica.ro/gdpr/

Număr anunț
DA26559794
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
42522100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.572,12 RON
Valoare atribuită
8.572,12 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.572,12 RON

din 8.572,12 RON estimat