Atribuită
Cumpărare directă
1 SCH ALTIRA PRIZA NET RJ45 CAT6 STP ALB44346N 11395 Buc 45 36.07 1623.15 308.3985 2 CABLU MYYM 3x2.5 14508 ML 100 2.84 284 53.96 3 SCH ALTIRA PRIZA CP SIMPLA 16A ALB POLAR ALB44282 18142 Buc 25 15.98 399.5 75.905 4 OBO_CANAL CABLU 53x160 ALB 12547 Buc 2 46.88 93.76 17.8144 5 FISA CU CP.CAUCIUC ALBA KAIZER IP44 - 514 12588 Buc 20 8.14 162.8 30.932 6 SCH VIGI F+N 25A 30mA iDPNa A9D34625 1532 Buc 3 87.5 262.5 49.875 7 SCH PRIZA PE SINA CP A9A15310 1221 Buc 12 27.74 332.88 63.2472 8 SCH CONTACTOR 25A 2ND A9C20732 2844 Buc 3 80.5 241.5 45.885 9 CABLU UTP CAT6 350MHz 4x2xAWG24PVC 305ML/ROLA 13973 ML 305 1.16 353.8 67.222 10 SEDNA COMUTATOR ST SDN0300121 1269 Buc 6 11.25 67.5 12.825 11 SEDNA RAMA 1 APARAT ALBA SDN5800121 1290 Buc 6 2.92 17.52 3.3288 12 SCH CANAL CAPAC CAPAT 95 ISM10204P 16531 Buc 1 25.85 25.85 4.9115
- Număr anunț
- DA26562021
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- CATENA SRL (CUI 5885051)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.864,76 RON
- Valoare atribuită
- 3.864,76 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.