Atribuită
Cumpărare directă
Consiliul Judetean Valcea achizitioneaza urmatoarele materiale de constructii: - lavabil super alb Kober Zertifikat 15L - 5 galeti - banda mascare de hartie - 10 role - trafalet 25 cm - 3 buc - pensule pervazuri 4 cm - 3 buc - diluant - 4 litri - vopsea alba pe baza de apa pentru pervazuri 0,75 l/1 kg (10 buc) - 10 kg - pensule 8 cm - 3 buc - pensule 100 mm - 6 buc - glet CT 126 - 3 saci - vopsea crem pe baza de apa 2,5 litri/cutie - 5 cutii
- Număr anunț
- DA26568308
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.388,98 RON
- Valoare atribuită
- 2.388,98 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.