Atribuită Cumpărare directă

Asigurare Casco – 12 luni asigurare , astfel: - incepand cu 02.11.2020, pentru un autoturism de teren Dacia Duster cu urmatoarele caracteristici: an fabricatie 2016, capacitate cilindrica 1461, putere 80kw, masa maxima autorizata 1875 kg.Prima de asigurare 1.386,50 lei.Plata prima de asigurare, integral.

Număr anunț
DA26571110
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA MURES (CUI 9941766)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.386,50 RON
Valoare atribuită
1.386,50 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.386,50 RON

din 1.386,50 RON estimat