Atribuită Cumpărare directă

Spectroquant® Clorura - cell test, kit pentru determinare fotometrica cloruri, 5 - 125 mg/l Cl⁻. Ambalare 25 teste / kit. Producator Merck Millipore

Număr anunț
DA26541222
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439,92 RON
Valoare atribuită
439,92 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

439,92 RON

din 439,92 RON estimat