Atribuită
Cumpărare directă
Mentenanta Spectrofotometru UV-VIS dublu fascicol tip Specord 200 P Spitalul Judetean de Urgenta Dr. Pompei Samarian Calarasi Serviciul Achizitii -Aprovizionare "Adresa: Str. Eroilor Revolutiei 22 Decembrie 1989, Nr. 2-4 Cod Fiscal - 3233078 Tel.0242-314471; Fax.0242-312668 , 0242-313834 email: achizitii.cl@gmail.com TINE LOC COMANDA FERMA LIVRAREA PRODUSELOR VA FI INSOTITA DE CERTIFICAT DE CALITATE SI DECLARATIE DE CONFORMITATE ,SI CERTIFICAT MARCAJ CE, AVIZE TEHNICE, TESTE, AUTOIZATIE DE PUNERE PE PIATA, CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE.
- Număr anunț
- DA26565900
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.