Atribuită
Cumpărare directă
79400000-8- Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe , pentru scrierea cererii de finantare , in cadrul apelului de proiecte : Cod apel: POIM/9/1/Consolidarea capacităţii unităților de învățământ preuniversitar de stat în vederea gestionării situației de pandemie generată de virusul SARS-COV-2; Axa Prioritară 9 Protejarea sănătății populației în contextul pandemiei cauzate de COVID-19 Obiectivul Specific 9.1 Creșterea capacității de gestionare a crizei sanitare COVID-19
- Număr anunț
- DA26563457
- Autoritate contractantă
- Comuna Poiana Stampei (Primaria Poiana Stampei) (CUI 5021250)
- Furnizor / câștigător
- REGIONAL CONSULTING SRL (CUI 14273957)
- Cod CPV
- 79400000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.000 RON
- Valoare atribuită
- 25.000 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.