Atribuită Cumpărare directă

MATCTII15 AD FG CERESIT CM 17 25 KG SAC 1.00*62.86 6984000025079 TEAVA PPR PN 25 INSERTIE 20 ML 34.00*3.53 6984000070260 TRUSA APARAT DE SUDURA POLIPROPILENA BUC 1.00*205.88 6421948065229 DRISCA PVC CU CAUC MARGINI FLEX 245*100*6MM BUC 2.00*23.11 6984000002391 OCOLIRE 20 PPR BUC 8.00*1.26 6984000038017 COT MAMA CU FIXARE 20*1/2 PPR BUC 5.00*16.72 6984000114001 ROBINET CU OLANDEZ 1/2 RBM BUC 6.00*27.31 6984000020944 MUFA 20 PPR BUC 10.00*0.34 6984000001967 COT EGAL 20/90 PPR BUC 20.00*0.34 6984000112823 CLEMA PPRC DUBLA 20 BUC 10.00*0.42 6984000001783 TEU EGAL 20 PPR BUC 8.00*0.50 6984000002421 RACORD MAMA 20*1/2 PPR BUC 10.00*3.03 6984000002346 RACORD TATA 20*1/2 PPR BUC 10.00*4.20 6984000002339 COT MAMA CU FIXARE 20*1/2 PPR BUC 5.00*3.78 6900000000069 SET DIBLU+SURUB 6 BUC 2.00*1.01

Număr anunț
DA26553281
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
804,03 RON
Valoare atribuită
804,03 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

804,03 RON

din 804,03 RON estimat