Atribuită Cumpărare directă

Robot si redresor auto Telwin Dynamic 620 Aparat robust si foarte fiabil, monofazat, pe roti. Poate fi folosit atat pentru încarcarea unuia, sau mai multor acumulatori auto, sau pentru demarajul rapid al oricarui tip de masina, camioneta, camion sau tractor. Sunt echipate cu protectie la suprasarcina si inversarea polaritatii, precum si cu indicatoare pentru curentul de încarcare sau de pornire. TENSIUNE DE ALIMENTARE:230V 50Hz (1 phase) PUTERE ABSORBITÃ INCARCARE/DEMARAJ:2/10 Kw TENSIUNE DE INCARCARE SI DEMARAJ:12-24 v CURENT DE INCARCARE:90 A CURENT CONVENTIONAL DE INCARCARE:70 A CURENT DE DEMARAJ:570 MAX A cc CURENT CONVENTIONAL DE DEMARAJ:360 A CAPACITATE NOMINALA DE REFERINTA:20 / 1550 Ah 15h (MIN/MAX) PLAJA DE REGLAJ CURENT:4 DIMENSIUNE (LxIxH) : 320X480X730 mm GREUTATE:27 Kg

Număr anunț
DA26546893
Autoritate contractantă
COMUNA CACICA (CUI 4441174)
Furnizor / câștigător
IT REPUBLIC SRL (CUI 21515603)
Cod CPV
31153000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260 RON
Valoare atribuită
1.260 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260 RON

din 1.260 RON estimat