Atribuită Cumpărare directă

CLORZOXAZONA-RICHTER 250 MG CT*20 COMPR 100 X 3.64 = 364 ETAMSILAT ZENTIVA 250MG 5FIOLE*2ML - ETAMSYLATUM 20 X 9.83 = 196.60 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA26573999
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560,60 RON
Valoare atribuită
560,60 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560,60 RON

din 560,60 RON estimat