Atribuită
Cumpărare directă
1 Eppendorf Research® plus G, single-channel, variable 0.5 - 5 mL, purple, incl. epT.I.P.S.® sample bag 3123000071 Eppendorf Austria GmbH Buc 1,109.05 1.00 1,109.05 2 Suport de masa, circular pentru 2- 6 micropipete Eppendorf (carusel) 3116000015 Eppendorf Austria GmbH Buc 598.54 1.00 598.54 3 Eppendorf Research® plus, single-channel, variable 100 - 1000 μL, blue incl. epT.I.P.S.® box 3123000063 Eppendorf Austria GmbH Buc 1,109.05 1.00 1,109.05 4 Eppendorf Research® plus G , single-channel, variable 10 - 100 μL, yellow, incl. epT.I.P.S.® box 3123000047 Eppendorf Austria GmbH Buc 1,109.05 1.00 1,109.05 mai putin
- Număr anunț
- DA26579479
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 38437000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.925,69 RON
- Valoare atribuită
- 3.925,69 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.