Atribuită
Cumpărare directă
MAPA DE PLASTIC A4 CU CAPSA BUC 100 CREIOANE MECANICE 0.7MM BUC 50 PLICURI C5 BUC 2000 PLICURI CU BURDUF TB4/5CM BUC 500 PLICURI A4 BUC 500 ROLLER FRIXION NEGRU BUC 100 ROLLER FRIXION ALBASTRU BUC 150 CAPSATOR 100 COLI(RAPID)-110 COLI BUC 3 DOSAR PLASTIC ALBASTRU BUC 500 RADIERA DE CAUCIUC BUC 30 BANDA ADEZIVA 19 X 33 BUC 20 PIX CU GEL SI MECANISM 0.5MM BUC 100 POST-IT 76X76 GALBEN PASTEL BUC 20
- Număr anunț
- DA26543142
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI 11672708)
- Furnizor / câștigător
- EUROSERV COPY CONSULT SRL (CUI 32458350)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.276 RON
- Valoare atribuită
- 9.276 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.