Atribuită Cumpărare directă

pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 41948787 PRET DE CATALOG: 1.783,56 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: CARNATI CABANOS VRAC KG KAIZER AFUMAT KG STRUGURI ALBI IT KG CI CARTOFI ALBI RO 10KG C.I USTUROI ES CCA.200G BUC C CEAPA GALBENA RO KG CI ARDEI KAPIA ROSU RO CII V LAMAI MAYER TR KG CI VRAC LADORNA LAPTE UHT 3,5% 1L TPS FAINA ALBA 000 1KG NUTELLA CR.AL+CACAO400G ORLANDO PIPER ALB M100G ZAH.RAHAT PEPENE G.140G SCHIMDT CACAO 20-21%125G DIGESTA BISC.ST PO LA42G RS.PETIT BEURRE 100G T.V.TURTA DULCE CU GEM 1, MULLER GRIS CU LAPTE 200G KOLIBA UNT PREMIUM NAT.82 FILE PIEPT PUI TAV.KG BONDUELLE MAZARE CONGELAT DELMA CU UNT 39% 500G BRAVO DROJDIE PROASPATA 5 HOCHL.CASC.CLASIC 250G mai putin

Număr anunț
DA26566046
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.783,56 RON
Valoare atribuită
1.783,56 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.783,56 RON

din 1.783,56 RON estimat