Atribuită
Cumpărare directă
Comanda minima - 10 buc. Termometru digital Plusmed pm-101 cu varf fix , marcaj CE ( inlocuitor al Termometrului uman cu mercur, conf Ord MS 923/2008 intrat in vigoare la 03 Aprilie 2009). Rezultate usor de obtinut datorita sensibilitatii ridicate. Când temperatura corpului este atinsa, dispozitivul va emite un semnal sonor timp de 10 secunde. Temperatura afisata este temperatura corpului. Dezinfectati vârful cu alcool sanitar si pozitionati termometrul. Uz axilar: Stergeti axila cu un prosop uscat. -PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26558543
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.