Atribuită Cumpărare directă

Se vor executa lucrari specifice pentru retea de canalizare si retea apa in vederea extinderii retelelor, constand in lucrari retea canalizare menajera, lucrari retea apa, bransamente (15 bucati) si racorduri individuale, in Comuna Auseu.

Număr anunț
DA26576689
Autoritate contractantă
COMUNA AUSEU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI AUSEU) (CUI 4390488)
Furnizor / câștigător
VENTANSOR SRL (CUI 22266730)
Cod CPV
45232000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136.837,82 RON
Valoare atribuită
136.837,82 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136.837,82 RON

din 136.837,82 RON estimat