Atribuită Cumpărare directă

CABLU CURENT 3X1,5 -45 ML

Număr anunț
DA26570169
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC IULIA HASDEU LUGOJ (CUI 4269266)
Furnizor / câștigător
CARGO COM PARC S.R.L. (CUI 2501610)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,15 RON
Valoare atribuită
102,15 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
19.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,15 RON

din 102,15 RON estimat