Atribuită Cumpărare directă

Acestea sunt necesare pentru sterilizarea completă a aerului și suprafețelor din sălile de repetiții, birouri și sala de spectacole.

Număr anunț
DA26551428
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI 15432686)
Cod CPV
31515000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.504 RON
Valoare atribuită
2.504 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.504 RON

din 2.504 RON estimat